Дуже дякую всім викладачам кафедри електроніки, які не лише ділилися своїми знаннями та досвідом, а й щиро вірили в кожного з нас, що мотивувало нас до наполегливої праці та постійного самовдосконалення. Це були складні, але й водночас неймовірно цікаві роки навчання, адже ми не лише опановували теоретичні знання, а й мали багато практичних занять, де ми набували реальні навички, що є необхідними для фахівців у сфері електронних систем, а також брали участь у різних наукових проєктах та конференціях. Я впевнений, що отримана кваліфікація стане ключем до мого успішного професійного розвитку у сфері електроніки.
Cема Андрій
|
|
Дуже сподобалось навчатися на кафедрі електроніки і комп’ютерної техніки, а особливо на спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка». Гарний колектив викладачів, які завжди допоможуть в процесі навчання. Завдяки кафедрі знайшла роботу.
Гагіна Оксана
|
|
Обравши для навчання кафедру Електроніки та комп‘ютерної техніки та спеціальність «Телекомунікації» я жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Я отримала гарних одногрупників, професійних та кваліфікованих викладачів, різнобічні знання та вміння їх використовувати по життю. Всі знання, отримані при навчанні, стали хорошою базою для мого кар‘єрного росту в сфері інформаційних технологій.
Демченко Катерина
|
|
Як студент факультету електроніки та інформаційних технологій мені вдалося отримати сами ті знання, на які я сподівався під час вибору ВНЗ після випуску зі школи. Хоча було й не так багато практичних занять з мікроконтролерами, як хотілось, але й цього поки що достатньо для подальшого навчання і роботи вже по спеціальності. Викладачі завжди йшли назустріч стосовно пояснення матеріалу, навіть за рахунок власного часу, навіть посеред ночі. Для мене це показово. Єдине побажання – більше практики. Тим паче на реальному обладнанні. Хочеться вірити, що керівництво університету та Міністерство освіти виділятиме більше фінансів на технічні спеціальності, накштаут телекомунікацій, а не тільки на юрфак, журналістику та подібні напрями. Один мінімально обладнаний кабінет технічного напряму коштує стільки ж, скільки відправити одного юриста у Німеччину на конференцію. Україні потрібні професійні техніки, а не тільки балакучі голови, а зараз – тим паче.
Мороз Нікіта
|
|
Загалом освіта з «Телекомунікацій та радіотехніки» надала мені можливість краще працювати з інформацією та гарну адаптивність до роботи, пов’язаної з інформацією та зв’язком. Наразі зараз я працюю в кампанії «Укртелеком». Подобалось відвідувати пари та позанавчальні заходи. Також під час навчвння я прийняв участь в 2-х наукових конференціях 2021 та 2022 років. Коннект та відносини з викладачами були гарними, проблем ніяких не було, чи з інформацією, чи з іншими земними запитаннями. Обсяг робіт та навчальних планів задовільнив мої вимоги, освітою загалом я задоволений. Нижегородцев Іван
|
|
Коли я поступав на цю спеціальність я був скоріше трохи засмучений через те, що мені не хватило трохи балів, щоб пройти на спеціальність на комп’ютерних науках. Але пізніше я зрозумів на скільки такий хід подій був кращим для мене. На першому курсі я почав отримувати свої перші гроші, що й мотивувало вчитися більше і почати працювати. Я планував перейти на другому курсі на спеціальність, повязану з дизайном, але то було б й складно, й банально в мене не було стільки грошей.
Погуляй Олександр
|
|
Я закінчив Сумський державний університет в 2020 році, здобув ступінь вищої освіти «магістр», спеціальність «Електроніка», освітня програма «Електронні системи та компоненти».
Сальніков Олександр |
|
З перших навчальних днів ще на 1 курсі університету, викладачі намагалися створити у своїх студентів бажання дізнаватися про щось нове, викликати інтерес до ще не знайомих їм, прихованих знань за допомогою грамотної подачі інформації, завжди вчили думати своєю головою та мислити логічно. Вже перебуваючи на 2 курсі університету, за сприянням кафедри вдалося пройти стажування на одній із престижних компаній закордоном, в якому я й познайомився зі своєю майбутньою, хоч і опосередковано маючи відношення професією в університеті – це область QA, відділ забезпечення якості товару та тестування. Викладачі на кафедрі намагаються грамотно побудувати навчальний план і з розумінням поставитися до всіх студентів у будь-якій ситуації, що склалася, не винятком став і я сам. Викладачі допомогли мені підготувати індивідуальний план, щоб я не втрачав необхідні і Повернувшись, я успішно закінчив бакалавратуру та магістратуру, і зараз з натхненням згадую цей душевний час курсових та сесій, іспитів та безсонних ночей. До цього дня я намагаюся продовжувати розвиватися в цьому напрямку і працювати в галузі IT, не забувати життєві уроки та поради, які я отримав від старшого, більш досвідченого покоління.
Токаренко Давид
|
|
Як студент першого курсу магістратури факультету ЕлІТ за спеціальністю «Електроні системи та компоненти» хочу поділитися своїми враженнями. Оскільки я не проживав у місті Суми для мене все було новим та не відомим, що викликало дискомфорт, але з першого дня зарахування в університет мені запропонували прийняти участь у житті факультету та університету. Спочатку я прийняв участь у заході «Посвяти у студенти», після чого викладачі кафедри запропонували прийняти участь у науковій конференції «Перший крок у науку». Організовував її наш завідувач кафедрою, який також є не тільки гарним науковцем, а й викладачем. Особисто я був на всіх його лекціях :). А з викладачами на кафедрі нам дуже пощастило, оскільки вони мають великий практичний та теоретичний досвід. Також викликає зацікавленість не тільки запропонований матеріал, а й методика навчання, що викликало не зупинну зацікавленість у студентів. Також з позитивного є те, що всі викладачі йдуть на контакт та буквально затягують студентів у наукову діяльність, пропонуючи різні можливості не зважаючи на онлайн навчання. Однак відчувається нестача фінансування, оскільки багато проектів в процесі навчання та наукової роботи виконується на чистій ініціативі викладачів та студентів. Хоча є надія, що з плином часу ситуація зміниться в кращу сторону.
Юрченко Владислав
|
|
Навчаючись за спеціальностю «Телекомунікації» я отримав комплексні теоретичні та практичні знання з даної сфери, які допомогли мені працевлаштуватися в майбутньому.
Фурса Микола
|
|
Згадуючи студентські роки в СумДУ, мені важко стримати емоції.. Це були захоплюючі 5 років мого життя. Я навчався на спеціальності «Електронні системи» факультету ЕЛІТ і я можу з впевненістю сказати, що ми були однією сім’єю, таких викладачів неможна забути – поєднання високої професійності, вміння зацікавити і теплої атмосфери на кафедрі – все це виховувало в мені дуже цінні якості, якими я користуюсь щодня! Дякую кожному викладачеві і студенту, дуже сумую, обіймаю міцно і залюбки навідаюсь до Вас в гості.
Терновський Станіслав
|
|
Про кафедру можна говорити дуже багато і всі спогади тільки хороші. Педагоги кафедри завжди готові іти тобі на зустріч, допомогти, все роз’яснити. Головне твоє бажання. І навіть коли були проблеми з технічним забезпеченням кафедри педагоги старались знайти можливість все що можливо показати на практиці, а це дуже допомагає засвоїти теоретичні знання. А гарно організоване студентське самоврядування дозволяє швидко вирішувати всі студентські проблеми, які виникають під час навчання. Ну і куди ж без розваг. Розважальні заходи і збори групи поза навчальним процесом допомагали розвіятися і розвантажити голову, адже в житті існує не тільки навчання. Кафедра ЕКТ, дякую вам за круті студентські роки! Ви найкращі!! На даний момент працюю інженером-електроніки (сервіс інженер) у фірмі SVS MACHINES AND SERVICE OÜ, яка знаходить в місті Таллін (Естонія)
Трохименко Євген
|
|
Вибрати університет, в якому ти проводитимеш свої студентські роки, безумовно, не проста справа. Багато хто говорить, що це найкращі роки в їхньому житті, і я з ними погоджуся. Вже восени на першому курсі я зрозумів, що CумДУ – мій університет. Я вступив на найкращий факультет – електроніки та інформаційних технологій і з перших днів був оточений дуже цікавими людьми, особливо серед викладачів. Це і молоді спеціалісти, які зовсім недавно закінчили мою кафедру, а вже виступають на міжнародних конференціях, і досвідчені професори, лекції яких завжди проходили дуже цікаво за повних аудиторій. Звичайно, на таких людей хотілося рівнятися, тому я почав вчитися, щоб колись досягти таких самих висот і визнання, як вони. І зараз, захистивши диплом магістра, я працюю інженером – електроніком на “Роменському заводі Тракторозапчастина”. Політехнічний університет – це чудова можливість знайти себе, набути потрібних компетенцій для успішного майбутнього життя. Успіхів усім абітурієнтам, ставайте гідними політехніками!
Крапивний Олексій |
|