| Новини | 14 травня 2024 року відбулося спільне засідання Експертної ради роботодавців зі спеціальностей 171 «Електроніка» та 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та робочих проектних груп ОП «Електронні системи» магістерського рівня, «Електронні системи та компоненти» та «Мережеві та інтернет-технології» бакалаврського рівня

14 травня 2024 року на кафедрі електроніки і комп’ютерної техніки відбулося спільне засідання Експертної ради роботодавців зі спеціальностей 171 «Електроніка» та 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та робочих проектних груп освітніх програм «Електронні системи» магістерського рівня, «Електронні системи та компоненти» та «Мережеві та інтернет-технології» бакалаврського рівня.

На цій зустрічі обговорювалися питання:

1) актуалізації навчально-методичних матеріалів з освітніх компонент і приведення їх змісту до сучасних вимог ринку праці та військових потреб збройних сил України;

2) підвищення ефективності профорієнтаційної роботи і продовження практики кафедрального опитування здобувачів освіти стосовно якості провадження освітніх програми на кафедрі;

3) розроблення механізмів стимулювання по залученню роботодавців, експертів-практиків до керування кваліфікаційними роботами, виконанню випускних робіт на замовлення підприємств і IT-компаній, впровадженню результатів проектів у виробництво.

Експерти та члени робочих проектних груп прийшли до спільної думки стосовно розширення каталогу вибіркових професійних дисциплін освітніми компонентами, присвяченими устрою безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби, методам та засобам надійного керування безпілотними літальними та наземними платформами, а також включити відповідні навчальні матеріали до дисциплін циклу нормативної підготовки.

Голова Експертної ради роботодавців проф. Пономарьов О.Г.  наголосив про безумовну доцільність на рівні кафедри продовжувати практику опитувань здобувачів за освітніми програмами «Електронні системи», «Електронні системи та компоненти» і «Мережеві та інтернет-технології» щодо якості їх провадження.

Експерт Арбузов В.В. відмітив певні позитивні кроки стосовно сумісного, викладачів і фахівців-практиків, керування кваліфікаційними роботами здобувачів. Так, на підсумковій атестації бакалаврів у червні 2024 року очікується захист шести випускних робіт під сумісним керуванням викладачів і фахівців-практиків.

Експерт Кібець В.А. наголосив на необхідності продовжувати на постійній основі оновлювати навчально-лабораторну базу кафедри електроніки і комп’ютерної техніки, підлаштовуючись під сучасні тренди розвитку технологій з електронної інженерії та інформаційно-комунікаційних технологій.

По закінченню спільного засідання експертів та членів робочих проектних груп за освітніми програмами «Електронні системи», «Електронні системи та компоненти» та «Мережеві та інтернет-технології» відбулася екскурсія лабораторіями кафедри, на якій роботодавці та експерти ознайомилися з новим сучасним лабораторним обладнанням, що планується використовувати при підготовці бакалаврів і магістрів у 2024-2025 навчального році. Продемонстровані сучасні електронні системи та прилади отримали схвальні відгуки від експертів-роботодавців.