09 липня 2024 року на випусковій кафедрі електроніки і комп’ютерної техніки відбулося свято вручення дипломів бакалаврів з електроніки за освітньою програмою «Електронні системи та компоненти» та дипломів бакалаврів з телекомунікацій та радіотехніки за освітньою програмою «Мережеві та інтернет-технології». Декан Волк Ю. Ю. та перший заступник декану Лютий Т. В. із задоволенням привітали випускників кафедри, відмітили їх наполегливість і натхнення у непростих умовах навчатися успішно на таких складних, але дуже перспективних та цікавих спеціальностях, як електроніка і телекомунікації. Слід окремо відмітити випускників Кузьменко С. С., Мазуркевича О. А. і Товстогуза Б. О., які отримали диплом бакалавра з відзнакою.

Завідувач кафедри електроніки і комп’ютерної техніки, професор Опанасюк А. С. підкреслив важливу місію випускників кафедри зі спеціальності 171 «Електроніка» та 172 «Телекомунікації та радіотехніка» у розбудові та відновленні важливих галузей України, таких як IT-сфера, електронна промисловість та зв’язок.

Далі, заступник завідувача кафедри, доцент Кулик І. А. запросив випускників вступати на магістерську освітню програму «Електронні системи», яка проваджується на кафедрі електроніки і комп’ютерної техніки, для подальшого підвищення свого освітнього рівня. Акцентував увагу на те, що особливістю освітньої програми «Електронні системи» є вивчення, розроблення та дослідження сучасних електронних систем у тісному поєднанні з інформаційними та комп’ютерними технологіями.

Представник приймальної комісії, доцент випускової кафедри Гриненко В. В. висвітлив особливості цьогорічної вступної компанії, зокрема вступу на спеціальність 171 «Електроніка» освітню програму «Електронні системи» другого (магістерського) рівня.

Після вручення дипломів присутні викладачі кафедри Опанасюк А.С., Новгородцев А.І., Протасова Т.О., Гриненко В.В. та Кулик І.А. у дружній атмосфері поздоровили своїх вихованців та поділилися власними секретами успішності професійної кар‘єри в галузях електроніки та телекомунікацій. Бажаємо професійних успіхів випускникам кафедри електроніки і комп’ютерної техніки та успішного вступу до магістратури на освітню програму «Електронні системи»!