| Без категорії | Успішний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» Владислава Євдокименка «Оптимізація характеристик наночастинок та плівок сполук CuO, ZnO:Al, SnS для перетворювачів сонячної енергії» за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали»

П’ятого вересня 2024 р. відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» Владислава Євдокименка «Оптимізація характеристик наночастинок та плівок сполук CuO, ZnO:Al, SnS для перетворювачів сонячної енергії» за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали». У зв’язку з військовими діями захист проводився у дистанційному режимі. Разова спеціалізована вчена рада у складі голови – Лариси Однодворець, доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету, рецензентів – Олександра Гончарова, доктора фізико-математичних наук, професора, професора кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Сумського державного університету та Костянтина Тищенко, кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету, офіційних опонентів – Романа Зайцева, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри мікро- та наноелектроніки Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» та Валерія Лободи, кандидата фізико-математичних наук, професора, професора кафедри охорони праці та фізики Сумського національного аграрного університету прийняла рішення про присудження ступеня доктора філософії Владиславу Євдокименку на підставі публічного захисту його дисертації. Вітаємо здобувача з успішним захистом та бажаємо йому нових наукових успіхів!!!

Дисертація «Оптимізація характеристик наночастинок та плівок сполук CuO, ZnO:Al, SnS для перетворювачів сонячної енергії»