| Без категорії | "Швидкі побачення" зі спеціальностями СумДУ: огляд події з доповненням від Кафедри "Електроніки і комп'ютерної техніки"

“Швидкі побачення” зі спеціальностями СумДУ: огляд події з доповненням від Кафедри “Електроніки і комп’ютерної техніки”

20 квітня Сумський державний університет відкрив свої двері для учнів 10-11 класів, студентів коледжів та їхніх батьків на незвичайний захід під назвою “Швидкі побачення” зі спеціальностями. Цей інноваційний формат Дня відкритих дверей мав на меті зацікавити потенційних абітурієнтів у динамічний та захоплюючий спосіб.

.

Замість традиційних лекцій та презентацій, учасники мали можливість протягом трьох хвилин поспілкуватися з представниками різних факультетів та інститутів СумДУ. Цей короткий, але насичений формат дозволив їм отримати чітке уявлення про різноманіття освітніх програм, що пропонуються університетом, та поспілкуватися з викладачами та студентами.

Важливою частиною заходу стала активна участь Кафедри електроніки і комп’ютерної техніки (ЕКТ).  Її представники не лише презентували свої спеціальності та освітні програми, але й продемонстрували цікаві винаходи та розробки, щоб зацікавити потенційних абітурієнтів. Це додало динамізму та інтерактивності заходу, а також дало можливість учасникам побачити практичне застосування знань, які вони можуть здобути на цій кафедрі.

« of 3 »

.

Відгуки про захід були переважно позитивними. Багато учасників відзначили, що “Швидкі побачення” стали для них чудовою можливістю отримати інформацію про СумДУ в інтерактивній та невимушеній атмосфері.

.

Ось деякі з думок учасників:

..

“Швидкі побачення” зі спеціальностями СумДУ стали чудовим прикладом того, як інноваційні підходи до профорієнтаційної роботи можуть зацікавити молодь та допомогти їм зробити правильний вибір щодо майбутнього.

Чи вдалося “Швидким побаченням” розпалити іскру любові до СумДУ? З огляду на позитивні відгуки та зацікавленість учасників, можна сміливо сказати, що так! Цей формат Дня відкритих дверей став дійсно вдалим експериментом, який, ймовірно, буде продовжений у майбутньому.