| Без категорії | Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2023 році

Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2023 році

Вчора (9.05.2024 р.) пройшло засідання вченої ради СумДУ присвячене підготовці до святкування дня Науки. На засіданні відбулося вручення дипломів переможцям рейтингу структурних підрозділів університету за підсумками 2023 року; дипломів конкурсів «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2023 році», «Кращий підрозділ з організації наукової роботи студентів за результатами 2023 року», «Кращий підрозділ за результатами міжнародної діяльності у 2023 році».

Диплом в номінації «Кращі кафедри» в рамках конкурсу «Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності у 2023 році» за 3 місце серед усіх кафедр університету одержала кафедра «Електроніки і комп’ютерної техніки». Відповідний конкурс започатковано з метою стимулювання усіх напрямків наукової діяльності університету, зокрема, отримання високої якості результатів наукових досліджень і розробок, їх оприлюднення та впровадження, забезпечення ефективності підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів тощо.

Перелік показників за якими формується список переможців включає наступні індикатори ефективності наукової діяльності підрозділу:

(https://normative.sumdu.edu.ua/?task=getfile&tmpl=component&id=4c7eaf1e-bcf3-ec11-9630-d4856459ca35&kind=1)

За результатом Конкурсу структурні підрозділи заохочуються: дипломами, грамотами або іншими відзнаками; фінансовою підтримкою наукових досліджень, зокрема для участі у наукових заходах за межами університету, підготовки проєктної документації для участі у конкурсах різного рівня, оприлюднення результатів наукових досліджень, розвитку матеріально-технічної бази тощо. Відповідно кафедра ЕКТ отримала додаткове фінансування в розмірі 10 тис. гривен, а її керівник професор Опанасюк А.С. одержав подяку від керівництва університету.

Слід відзначити, що за рейтингом ректора кафедр Сумського державного університету за результатами діяльності у 2023 році кафедра «Електроніки і комп’ютерної техніки» зайняла 3 місце серед 9 кафедр факультету ЕЛІТ та 17 місце серед 59 кафедр університету з показником «Вище середнього». В той же час за показником  I8 – фінансова оцінка результатів інноваційної діяльності підрозділів кафедра зайняла перше місце в СумДУ. Це дозволило кафедрі суттєво покращити матеріальний стан навчальних і наукових лабораторій.

Вітаємо всіх співробітників та викладачів кафедри хто зробив свій внесок у такий вагомий результат, зичимо їм нових успіхів!