| Без категорії | Впровадження програми міжнародної академічної мобільності між СумДУ та Університетом Александра Дубчека у м. Тренчин (Словаччина)

З 28.10.2024 р. по 27.01.2025 р. студент групи ТК-11 спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» Кириченко Степан Ігорович буде навчатися за програмою міжнародної академічної мобільності в Університеті Александра Дубчека у м. Тренчин (Словаччина). Програма реалізується в рамках Угоди про співробітництво від 13 грудня 2022 р. та є частиною підготовки фахівців ступеня бакалавра з освітньої програми «Мережеві та інтернет-технології».

Учасник програми отримуватиме стипендію за рахунок коштів державного бюджету протягом осіннього семестру 2024-2025 навчального року до 31.12.2024 р. Виплата стипендії не зупиняється на період академічної мобільності відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 р. № 599.

Координатором програми від факультету ЕлІТ призначено Доброжана Олександра Анатолійовича, доцента кафедри електроніки та комп’ютерної техніки.