| Новини | Призначено захист дисертації аспіранта Владіслава Євдокименка на здобуття ступеня доктора філософії

28 червня 2024 року вчена рада Сумського державного університета прийняла рішення щодо утворення разової спеціалізованої вченої ради для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії “Оптимізація характеристик наночастинок та плівок сполук CuO, ZnO:Al, SnS для перетворювачів сонячної енергії” аспіранта кафедри ЕКТ Євдокименка Владіслава за спеціальністю 105 “прикладна фізика та нономатеріали” (науковий керівник Опанасюк А.С.).  На цей час отримані рецензії та відгуки на дисертацію. Всі вони позитивні. Як результат, на початок вересня  (05.09.2024 р.) призначено сам захист дисертації. Звертаємо увагу, що дисертація захищається до моменту закінчення здобувачем аспірантури. Побажаємо Владіславу успіхів на захисті.