| Новини | 30 травня цього року відбулося нагородження до Дня науки кращих молодих науковців університету

« of 4 »

На Науково технічній раді, що проходила 30 травня цього року відбулося нагородження до Дня науки кращих молодих науковців університету. Серед нагороджених представники кафедри Електроніки і компютерної техніки: доцент Дяченко О.В. та аспірант Ермаков М.С. Олексій Дяченко одержав грамоту як “Кращій молодий вчений СумДУ 2024 р”. серед кандидатів наук в номінації ” Математичні науки та природовничі науки”.  Максим Єрмаков отримав грамоту Департамента освіти і науки  Сумської обласної державної адміністрації за вагомі результати, активну участь у науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки.

« of 2 »

Поздоровляємо наших переможців. Так тримати!!! Бажаємо подальших успіхів у науці та житті!!