| Новини | 12 та 19 червня 2024 року відбулася підсумкова атестація у вигляді публічного захисту кваліфікаційних робіт здобувачами гр. ТК-01 за освітньо-професійною програмою «Мережеві та інтернет-технології» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

12 та 19 червня 2024 року відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт студентами гр. ТК-01 за освітньо-професійною програмою «Мережеві та інтернет-технології» першого (бакалаврського) рівня спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

Всі кваліфікаційні роботи мали актуальну тематику та викликали жваву зацікавленість членів екзаменаційної комісії своєю практичною спрямованістю. Серед членів екзаменаційної комісії були присутні експерти-роботодавці, фахівці-практики потужних підприємств та організацій Сумського регіону, а також викладачі випускової кафедри електроніки і комп’ютерної техніки. Розв’язання складних задач у сфері телекомунікацій та інформаційних мереж в бакалаврських проектах продемонструвало розуміння випускниками завдань своєї майбутньої професійної діяльності та важливої місії щодо подальшої інформатизації українського суспільства, забезпечення надійного зв’язку, розбудови сучасних телекомунікаційних мереж в Україні.

Екзаменаційна комісія зі спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» 60% випускних робіт із загальної кількості оцінила на «відмінно», решта проектів отримали оцінку «добре». Результати наукових досліджень більшості робіт пройшли апробацію на міжнародних наукових конференціях молодих вчених. До керівництва та консультування виконанням кваліфікаційних робіт був також залучений експерт-роботодавець – начальник відділу адміністрування інформаційних систем, телекомунікацій і захисту інформації ГУ Національної поліції в Сумській області, к.т.н., Печенюк Дмитро Андрійович.

Кращими за рішенням екзаменаційної комісії були наступні випускні роботи:

1. «Телекомунікаційний пристрій захисту даних для безпілотних літальних апаратів» студента Забуги Артема Костянтиновича (керівник – к.т.н, доцент кафедри Кулик І.А.).

2. «Система моніторингу громадського транспорту на базі технології блокчейн» студента Мазуркевича Олександра Андрійовича (керівник від кафедри – к.т.н, доцент кафедри Бережна О.В., керівник від підприємства – начальник відділу адміністрування інформаційних систем, телекомунікацій і захисту інформації ГУ Національної поліції в Сумській області, к.т.н., Печенюк Д. А.).

Слід також відмітити випускну роботу на тему «Відео-комутатор HDMI» Кальченко Олексія Володимировича (керівник – к.т.н., доцент кафедри Гриненко В.В.), яка згідно даним системи StrikePlagiarism має найменший коефіцієнт подібності тексту (4,8%) у цьому році.

Усі випускники були рекомендовані до вступу до магістратури на освітньо-професійну програму «Електронні системи» другого (магістерського) рівня. Бажаємо успіхів в навчанні та професійній кар’єрі випускникам кафедри електроніки і комп’ютерної техніки!